| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojki

Fotečky máte holky nádherné a ty děti fakt tak vyrostly.Všechno to tak uteklo.
Jsem nervozní ze zítřka jak hrom.Jsem říkala to naše miminko jde do školy a malá mami miminko máš v bříšku já jsem už skoro školák vždyť zítra už budu v první třídě tak žádné miminko.No jo no.

No jinak malé jsme teprve v pátek oznámili že budeme mít miminko tak málem nešla ani spát.Pořád hladila bříško a hned vymyslela jména Adélka a Filípek.Jsme se ptali co by chtěla a říkala že jí je to jedno že ani bratříček by jí nevadil.Ale posunula mi termín.Včera to oznamovala babičkám byly u nás na oběd a říkala že má pro ně velké tajemství že se mamince na štědrý den narodí miminko :-)
No babičky byly přepvapené hlavně z toho že už mám polovinu za sebou.

Jinak se cítím dobře i pohyby už jsou dost zřetelné ale né ještě tak aby je cítil někdo jiný.Malá pořád poslouchá a říká miminku teda kručí v bříšku a já to není miminko to je moje bříško.
Příští týden v úterý jdeme na kontrolu se srdíčkem tak prosím držte pěstičky.

Tak přeji na ten zítřek vykročení všech dětí tou správnou nožičkou ať už do školky nebo do školy.A rodičům pevné nervičky a málo slziček ikdyž už jen na to pomyslím mám na krajíčku ~f~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.