| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kamisi, to taky paušalizuješ.
Bydlela jsem jeden čas na malém městě, kde všichni dělali v okolních fabrikách od šesti, od půl sedmé, a všem to vyhovovalo, protože odpoledne měli svoje zahrádky atp., a plít se potmě nedá. Nebo se po práci sebrali a jeli na kole na přehradu a ještě jim to stálo za to, nebo si něco kutili.
Mně to nevyhovovalo, protože jsme např. ve školce museli být do tři čtvrtě na osm a vždycky jsme tam byli s vyplazeným jazykem zdaleka poslední, ale chápala jsem, že to tam tak prostě je, a že kdybych tam žila stejným stylem jako ostatní, vyhovovalo by mi to čistě z praktických důvodů taky.
No a tomu se pak přizpůsobilo všechno - otvírací doby obchodů atp.
jak říkám, mně to nevyhovovalo, ale neměla jsem pocit, že pokud to vyhovuje většině, měli by se oni přizpůsobit mně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.