| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A lokálně to vyoperovat nejde? Musí mít celkovou narkózu? Jasně, že pohodlí operovaného by asi nebylo úplně extra, musel by asi mít nějak zafixovanou hlavu, ale mám pocit, že už jsem slyšela o spoustě orgánů, které někdo operoval při vědomí.

A teda vyoperoval by nádor a to samo o sobě pomůže těm svalům v obličeji nebo ještě bude ta plastika potřebná? Nebo to se udělá zároveň nějak?

Dneska není školka, mají omezený provoz, protože přes prázdniny nestihli zcela zateplit (začali pozdě a v srpnu často pršelo), dneska naváží štěrk na střechu, či co. Tak mám protivnicu doma. Vyměkla jsem, že teda může poobědvat u pc a dívat se na Lazy town (to u nás teď děsně frčí), ale že pokud během jednoho dílu nesní polívku, nebude se dívat na další. Kojila jsem, přila s tím, že polívku nestihla sníst, protože byla nazáchodě, povolila jsem další díl a že teda polívku u toho sní. Skončil i druhý díl (to je 40 minut jenom to hvízdne) a polívka stále v misce. Tak šla na záchod a pobrekává, že k tomu chce aspoň písničku pustit. Já vám nevím. Já jsem taková určitě nebyla!! Už proto, že jsem stihla sežrat všechno dřív, než mě k tomu vůbec stačili vyzvat.

Zítra má první kroužek atletiky, tak jsem zvědavá, jaké to bude. Před týdnem ve středu jsem ji vzala na zumbu pro děti v nově otevřené herně kousek od nás, to se jí líbilo, ale bohužel to je taky ve středu, takže smůla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.