| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

intenzivní pláč, u kterýho neumím určit důvod mě neskutečně točí a zdvihá mi masivně hladinu adrenalinu. Dcera byla taková v období asi roku a půl až dvou let, dokázala se rozeřvat úplně stejně kvůli včelímu žihadlu jako kvůli díře na ponožce nebo že je moucha v pokoji :-), a řvala takřka bez nádechů aniž by mi cokoli řekla, to mi nešlo zvládat. Když jsem aspoň věděla co je příčinou pláče a co s tím můžu asi tak dělat, dokázala jsem vydržet i ten řev s vidinou, že se dítěti uleví, pomůžu mu a přestane to. Manžel zvládal celkem dobře, i ten hluk vydržel větší a chlácholil déle. Naštěstí už z tohohle vztekání dcera vyrostla, ulevilo se mi značně.

Syn vztekací nebyl, ale je zase cíťa, a celkem brzo jsem zjistila, že mu vadí křivda (domnělá či skutečná), a dává takový signály, že poznám, že začne brečet (někdy se mi to podaří v této fázi odrušit a nerozbrečí se). Jenže manžel právě tohle neumí, a taky si z něj v podobném případě utahuje - je dost ironickej, a taky mi to vadí. Už jsem mu taky několikrát řekla, že by se mu (mužovi) tohle nelíbilo, ale též to moc nechápe - v tomhle jsme s mužem jiní, on byl vždycky ten silnej a v partě ten "šéf", já naopak, čili mám pro syna velké pochopení (že jednání z pozice síly se blbě snáší). No ale počítám že synek vyroste, tátovy vtípky si přebere po svým (jinak je syn taky dost humornej), a až jednou mužovi vypálí nějakou ironickou hlášku na oplátku, tak už budou síly vyrovnaný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.