| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"... moje dcera veškerou snahu zapíchla poté, co učiteli napsala slušný mail, ve kterém bodově vyjmenovala, proč si myslí, že měla dostat z domácího projektu lepší známku."

Můj syn napsal do nějaké písemky, že něco sice neví, ale že to není jeho vina, nýbrž učitelky, protože to nejednoznačně vysvětlila ("paní učitelko, to je ale vaše chyba...")
Učitelka to přeškrtla červeně a to bylo všechno, co s tím udělala.

Já si fakt myslím, že jste v zajetí nějakého bludu. Už za svého dětství na střední (protože na základce jsem fakt měla třídní strašlivou krávu) jsem měla ve škole spoustu "výsad" ne proto, že bych byla vzorná a poslušná, ale proto, že jsem hrála fér. Proč jsi nepřišla na zkoušku? Nechtělo se mi.
Mně přijde, že si dneska každý hraje na bůhvíjakou osobnost a hledá výmluvy a omluvy na všechno, místo toho, aby řekl učitelce - moje dítě je pomalý/drzý/líný, tak abyste nebyla překvapená.

Kdybych se k synově učitelce chovala tak, jak je to mnohokrát popisováno, má ve škole peklo. Dvojí peklo. Jedno s učitelkou a druhé se spolužáky. Máloco je pro děti lepší důvod k posměškům než hyperprotektivní rodič. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.