| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"O matku bych se postarala, ať se to tvé ženě líbí nebo ne. "

To si děláš srandu?

Nastěhovala by sis třeba svoji matku za zmíněných okolností domů bez ohledu na svého manžela?

Navíc je pravděpodobné, že by manželka s tchyní nakonec strávila víc času než Vážný, to by si to pak mohla jít opravdu hodit.

Zaplatit by to člověk měl, může-li, ale osobně se lze bez duševní újmy starat jen o člověka, který spolupracuje, není panovačný a nevymýšlí si nesplnitelné kraviny.

Myslím, že Vážný má právo prosadit si na manželce, že se matce pomůže, ale do jaké míry, to se budou muset dohodnout. Já osobně bych na místě manželky patrně odsouhlasila všecko, co by nezasahovalo do mého osobního prostoru (takže asi moje jediná podmínka by byla, že s námi nebude bydlet, tomu bych se fakt za každou cenu snažila vyhnout). A peníze nastavit tak, aby moje vlastní rodina nestrádala (tj. kupovat matce nutné věci, pleny, jídlo, nutné oblečení ano, ale cigarety a podobné jen tehdy, pokud by mně to doma nechybělo). S pračkou bych se asi přemohla, jak moc může pračka nasmrádnout? a jinak myslím pořídit matce pračku vlastní je výborný nápad. ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.