| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šuplík, já ti tedy odpovím, i když si myslím, že jsi taky troll a většinou se snažíš jen provokovat.
1. ČAS jsem napsala proto, že mně to napadlo jako první, ale dodala jsem, že je možné se obrátit na další organizace podobného typu. Navíc se ČAS nezabývá jen AS, ale obecně lidmi s demencí (vyzkoušeno v praxi).
2. Vnoučata nemají žádné povinnosti k prarodičům. A pokud je tam nulový vztah a nenávist ze strany babičky, tak opravdu nevidím důvod, proč by měl někdo v 15 snášet agresi a vztek takového člověka. V 15 je ještě dítě. Jiná věc je, pokud by třeba nebyl nikdo jiný, kdo by se mohl starat, ale to tento případ dle zakladatele není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.