Jo, to je samozřejmě možné. Ale jak se to dá na papír, je to viditelné a třeba taky Medúzce dojde, že dosud uvažovala neobjektivně. A hlavně bych to takhle předložila sestře (poslala mailem), abych to já pro sebe jednou provždy uzavřela a nemusela na to myslet. Ověřila bych si určitě tu cenu domu, 4 mil. se mi zdají taky přehnané.
Zajímalo by mě, co si o tom dárcovství bytu babička myslí teď (pochopila jsem, že ještě žije). Tohle jsou hrozné nesmysly, co lidi vymyslí, pak vznikají zbytečné spory. Ještěže mám v tomhle velmi rozumné příbuzenstvo.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.