| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A teď si představte, že se někde 80 let kouří, z toho 25 let 40 denně a když si na to postěžuješ, tak to tam prý vůbec není cítit. Když část věcí najdeš za topením apod. Babička má ohromnou knihovnu, ale půjčené knížky jsou strašné. Její materiály pro studenty jsem nechal půl roku ve skříňce v práci, když jsem je scanoval a to už bylo lepší. Taky hodně pomohlo vyvětrat několik hodin dokořán, ale ani to není bez rizika, protože zkřížené okno se už nepodařilo úplně dovřít. Lampička se rozpadla, při pokusu jí otřít od prachu... I záchod jsme jí zničili a můžeme za to, že si ho 15 let neopravila. To jsem už vybouchl, takže za to může 7 let mrtvej manžel...

Pračku nám přepravní firma po cestě rozbila, takže bude druhej pokus a nové volno v práci.

Doktor včera mamku viděl a řekl, že musí chodit. Pokud nebude, tak konec, hlavně kvůli té proleženině. Okamžitě nasadil ATB. Podle něj zpráva z nemocnice znamená, že měla sérii drobných iktů (cerebro vaskulární chronické změny). Potíž je, že mamka si vždycky vymýšlela, odmítala jíst skoro všechno, lhala, takže my nevíme na čem je a to působí velké napětí v manželství(zvládá-nezvládá), doktoři se vyjadřují pýthijsky a protiřečí si. Jde hlavně o intenzitu péče a náklady. Hodně je to i o rozdílu rodinných kultur (přehnané pečování u nás vs. "táhni a srůstej"). A já fakt nevím. Potřebuju to dát dohromady i kvůli PnP (doktorovi poslat náš náhled na body péče).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.