| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mi máme nextbook, nekupoval se tedy pro 4 letého, ale pro 11 ti letého, ale čtyřletý v pohodě zvládá už od loňských vánoc, kdy mu bylo 3,5 půl ovládání jednodušších her, postupně se propracoval ke složitějším...

někdo tady mě říkal myslím že michal, než jsme ho kupovali, že má pomalou odezvu, my s ním ale jsme víc než spokojeni, odezva je v pohodě, ovládání intuitivní. Je to ten 8" už jsme ho doporučili i ddalším známým a všichni jsou spokojený. teď stojí kolem 3.000, možná řekneš, že se dá koupit i za 1200, ale ty maj příšerné rozlišení jsou pomalené.
Navíc teda musím říct, že mě se líbí i ta velikost těch 8" je takových nějakých jakože symetrických a hezky sedí do ruky i nám i dětem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.