| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no nevím teda jakými "mnoha výzkumy" bylo co prokázano. Vzhledem k tomu jak "dlouhou" (myslím tím tu velmi krátkou) dobu se tablety běžněji používají, tak nemyslím že se mohl stihnou vůbec jaký relevantní výzkum. Těch 4leťáků odrostlých na tabletech zas taková kvanta nebudou a do věku "ajťáků" ještě odrůst stihnout teda moc nemohli.

Já se řídím hlavně vlastním úsudkem, nějaké výzkumy jsou mi spíš ukradené.
Upřímně řečeno, sama jsem si dřív myslela že na tablet je času dost a jeho využití nastane tak cca od 3 třídy. Koupila jsem pro 6-ti letech spíš kvůli dlouhému cestování a ze zvědavosti - měla jsem nějaká doporučení ohledně logopedie. A názor jsem podstatně změnila když jsem ty hry co se dělají pro malochy VIDĚLA a měla možnost u toho pozorovat svoje děti. Takže tablet začala rovnou používat i tehdy 3.5 leťačka.

To že ti výuka na IT na gymplu vůbec nic nepřinesla se vůbec nedivím a je PRÁVĚ to o tom o čem jsem psala předtím. Prostě předmět který je z povinnosti.
Ale kdo nechápe, tak nechápe. Je to marný, marný, marný.

P.S. Jo a já jsem "ajťák" a s motorikou na to nejsem bůhví jak, ale na tu vařila myšičku se zeptám máti. A s mými dětmi jsem "vařila myšička" dělala do aleluja až mi z toho šla hlava kolem (já fakt nevím proč si pořád někdo myslí že se to vylučuje s přítomností tabletu v rodině), tak snad nejsou kariérně zcela ztracené. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.