| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chtěla jsem se zeptat (jen tak pro porovnání :-)), jakým způsobem se s partnery domlouváte o změnách v bytě, když si jeden z Vás myslí, že by k nějakým mělo dojít a zároveň nejde o akutní situaci (tj. ne rozbitá pračka nebo sporák a ne zařizování nové domácnosti)a zároveň to něco stojí (tj. nejde jen o přesouvání nábytku). Já si totiž musím každou změnu tak pracně "vybojovat" (včetně zapojování různých taktik a diplomatických postupů), že už mě to přestává bavit.
Manželovi by např. v obýváku (který je zároveň jídelnou) stačil stůl, židle, sedačka, stolek k ní a stolek pod TV. Každou poličku a knihovnu (v podstatě všechny úložné prostory v bytě) jsem si tvrdě "vydřela", všechno je "navíc" a "razí to tu" (jako že se to nehodí) ... Když už náhodou souhlasí s tím, že "by to něco chtělo", tak se mu nelíbí nic, co najdu/vymyslím já, sám ovšem nehledá nic ... Minimální dohoda pro pořízení čehokoliv u nás je rok (a to ne, že bychom na to museli šetřit)...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.