| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jen jsem nahlídal, moc jsem nečetla ostatní, jen občas tebe, ale vychází mi z toho, že ty se v tom současným stavu trochu vyžíváš, jako by sis říkala, že si to trochu zasloužíš. Fajn, možná trochu jo, ale všechno má svý meze.
Tys to utnout dokázala, on ať se snaží taky.
Milenka mu něco vyčítá a vyhrožuje, zničil jí život, proot se od ní nemůž odstřihnout. Hmm, a co ty? tobě nezničil život? nebo spíš nezničil by ti ho, kdyby odešel k ní? a halvně co vaše děti? těm neničí život tím, co dělá?

přestaň v sobemrskačství a začni víc myslet na děti a na sebe, a svýmu drahýmu muži řekni, že si vzal tebe, má s tebou tři děti a takto dál pokračovat nemůže, takže ať se rozhodne, komu z váš ten život pokazí a koho "zachrání"
a taky jestli chce dál žít s někým, kdo bude manipulovat, vydírat a nebude na ni spolehnutí anbo s tebou ,tkrou zná už několik let, ví, že zvládáš rodinu a že vychováváš jeho děti, pokud se na jejich výchově chce podílet, tak ať pro to něco udělá - ne ty, ael on, ty už jsi měla trpělivosti víc než dost

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.