| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ereni já svého muže velice miluji, dlouho, hodně dlouho. Udělala bych hodně věcí, aby mě neopustil, jsem velice splachovací člověk a to nejen co se týče mého muže, ale celkově, odpouštím a zapomínám téměř okamžitě.
Ale to co popisuješ ty, to je i na mne moc a to myslím opravdu moc!
Já jsem na svém manželovi svým způsobem závislá, nemám moc blízkých lidí, takže dokážu dost věcí pochopit....
Ale ty o něm mluvíš, jak kdyby to byl někdo naprosto úžasnej, nejlepší, který za nic nemůže, to ona, ona ho obtežuje, ona ho div neznásilnila, ona vám ho bere, on chudák se s tím tak pere, ale vás miluje, ale nejde mu to, snaží se, ale....
Zkus otevřít oči, pro sebe, pro děti!!!! Já ti neříkám, vyhod ho!!! Ale něco udělej, protože se chováš blbě!!!! prostě je to tak!!!! Aby ses nedivila a oni se ti spolu v posteli nesmáli! To ti vážně nevadí, že ta čůza byla u vás doma?? Nevadí ti, že on jí tam vzal? Že se ti třeba hrabala ve spodním prádla a on to dovolil, tím, že jí tam vzal??? Že spolu souložili na jídelním stole, kde míváte rodinné večeře? Měla by ses holka probrat a pořádně naštvat, to co děláš totiž normální není! Je to všivák a využívá toho, že jsi naivní! Chlapi co mají na todle žaludek - umějí lhát, umějí svým ženám doma brečet, on ví, jak na tebe! Bohužel je to tak!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.