| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych názor "Jsou to její peníze a může si s nimi dělat co chce" zase jako svatý nepovažovala. Jsou to peníze, které dostala od prarodičů, nejsou to peníze, které by si vydělala. (jasně, sedmileté dítě si je těžko vydělá, ale stejně ... je to takové ošemetné)
Možná bych jí navrhla, ať se zeptá babičky (když jsou ty peníze od ní), zda souhlasí ...
Já vím, že by jí to mělo být jedno, když jí ty peníze dala ... ale když by je roztrhala a spálila ... ?
Je to těžký, děti zatím moc nevnímají, kde se peníze "berou". Syn (taky 2. třída) si myslí, že pokaždé, když peníze dojdou, vybereme si nové v bankomatu.

A jinak, zaujalo mě posuzování, že je rodina chudá ... oblečení chodí pěkně, ale nemají auto. Docela jsem nad tím přemýšlela, co si asi myslí o mně ostatní děti: pro děti jezdím na kole v teplákách :-)))) A je spousta rodin, které nemají auto dobrovolně, z nějakého přesvědčení. Mít/nemít auto dnes nemusí znamenat nic.

Mimochodem, stovka kamarádku nevytrhne, pokud jsou fakt chudí. Je hezké, že není Tvoje dcera lakomá! Ale jak jsem psala v počátku, ona ty peníze sice dostala, ale nemyslím si, že by si s nimi měla dělat úplně co chce. Ona ví, že od babičky dostane další ... takže takhle si vážit si peněz nenaučí. Spíš bych fakt trvala na tom, aby jí dala (když už jí chce mermomocí něco dávat) nějakou hračku nebo pěkné pero ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.