| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

logopedie ale není ppp a navíc ty nikomu nemusíš zprávu logopedky dávat, takže to moc nechápu,

já třeba vím od logopedky syna, že se u něho spletla, že on tu diagnózu má, ale že to není potřeba řešit, jestli o to já nestojím kvůli škole. On si ve škole dokáže pravděpdobně najít svý místo i s výraznou vadou řeči, takže pohoda. Kdyby ale měl mít problém, třeba v angličtině, kdyby narazil na učitele blbce, tak bych za ten papír byla ráda, protože s tím syn nic nenadělá.

stejně tak (ne)má papír na AS, vystačíme si s tím, co víme, dokud to školy berou na vědomí od nás jako rodičů a nepotřebují papír, tak ho nemáme, ale v okamžiku, kdy bude problém, tak si zajdu k psycholožce, aby mi tu zprávu napsala.
Je to o domluvě a o tom, co potřebuje děcko

možná vaše logopedka usoudila, že je nějaký problém, který bys měla jako rodič znát a který by mohl dělat potíže ve škole, ale je na tobě, jetli zprávu logoledky nebo i ppp do školy dáš nebo nedáš, i když ti ji vydají, ty ji použít nemusíš (bohužel, pak se rodiče vztekají, ale zprávu dají ošizenou, začerněnou nebo vůbec)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.