| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pytle nosívám doma já, ovšem nabídnu pohled na nošení klád. Ty se daj nosit v jednom nebo ve dvou. Můj osobní pohled je ten, že to raději odnesu sám. Žena mi svýho času nabízela pomoc, ale záhy mi to přenechala, párkrát se pak ještě pro jistotu nezávazně zeptala. Vím ale, že zezačátku v mojí snaze odnést to sám viděla přesně tohle: úsilí dokázat, že na to mám. Nepopírám, že to tam z mužské strany může být, bývá a to často před ženami, nebo jinými muži v přítomnosti žen (co vím sám, muži sami mezi sebou se obvykle dohodnou dost prakticky).

Já to ovšem chci nosit sám nejen proto, že mám lepší fyzický dispozice, ale taky proto, že se mi to prostě nese líp, mám jak zkušenosti, jak s vahou pracovat, ale celkově se mi s tou vahou pracuje líp samostatně. Ve dvou musím přizpůsobovat krok, hůř se to zvedá (nedá se využít rovnovážný bod), s vahou si taky tolik nepomůžu, když nesu silnější konec, zatáčení je blbý, no je toho dost.

Ale navíc jsem cítil, že pro ženu má ta spolupráce trochu taky sociální význam. Jestliže u mužů bývá to předvádění samostatnosti, u žen zas podle mýho někdy stává v pozadí spolupráce hodně demonstrace vůle ke spolupráci. A praktickej význam může být i druhotnej.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.