| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krásné ráno holky.

Tady je zima, ráno jsem klepala kosu jako blázen a zítra má být zase teplo, tož to to bude s těma nemocema vypadat.

Simi, přála jsem ti dodatečně na FCB, ale i tak - vše nejlepší a přejeme Vám oběma s Fífou brzké uzdravení.
~s~~x~
Dani, třeba se malá parádí :-)

Jaru, Gree, plně Vás chápu.
Já teda musím říct, že nám fungují babičky, ale u jedné A. prostě nechce být a tropí scény a babička už toho také mívá plné brýle a moje mamka ještě pracuje, v únoru jde do důchodu, tak už to snad nějak doklepem. Stejně i teď musí hlídat, protože když já mám do pěti a manžel do šesti a školka je jen do čtyř, tak také píšu každý měsíc papír, kdy a v kolik a kdo vyzvedne, je to na palici. Jenže my máme ještě problémy v tom, že žijeme od výplaty k výplatě, takže makat musíme oba a manžel ještě přesčasuje. Jedno dítko ve škole, druhé ve školce, hypotéka, nájem, poplatky - však to znáte.

Jaru a najít třeba něco na poloviční úvazek? Vím, je to těžké, ale taky je těžké po takové fušce se starat o dítko, které vidíš málo a o domácnost, když nemáš chlapa doma.

Gree, mám to podobně jako ty - výhodu mám jen v tom, že A. ráno vstává sama od sebe se mnou, večer teda padá na pusinu, když po o ve školce už nespí, chodí kolem půl sedmé, Lucku učíme samostatnosti, je v páté třídě, takže musí sama, jen teď řešíme, že nechci, aby chodila ze školy sama domů, takže zase plánujeme jak a co. Někdy přijdu ve čtyři, někdy skoro v šest, občas nákupy, večeře, dosta často vařím, hromádky oblečení, svačiny a po desáté padám do postele přímo po hubě.
Víkend doháním, co jsem nestihla.
Chtěly jsme dětičky, máme je, jsou to zlatíčka nade vše, ale někdy je to náročné. A to nemluvím, až nás bude čekat první třída, to je fakt mazec.
My máme paní učitelku, která vážně naučí, ale to okolo raději komentovat nebudu.

Přeji krásný den.~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.