| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky. U nás se schůze nekonají )myslím vážně), nikdo prý nechodil, a tak jen pán, co se o to stará, chodí ke každému zvlášť, a hlasování probíhá tím, že podepíšu papír, že s tím souhlasím. Tomu, že nikdo nechodil (jsem tu jen dva roky) i věřím, protože jsme jako jeden z mála panelák v okolí, který nemá zateplení, a k tomu ještě nájemníci zateplení NEPODPOŘILI, že prý je to moc drahé. Čert by mě vzal. Naštěstí podle jakési normy konečně dostaneme měřík na topení, protože nemáme dosud žádné měřáky, a platí se rozpočtem dle spotřeby vchodu. To by mě taky čert vzal, protože většina je doma (mateřská, důchodce, nezaměstnaní) a jen pár chodí do práce, pokud počítám tak 2/3 domácností jsou lidi, co člen rodiny je doma, a tím topí celý den, a ta hrstka opouštějící domácnost před 6. hodinou ráno a vracející se v 5-6-7 hodin večer a protopí jen večer prakticky dvě hodiny, platí za celý barák a jejich celodenní topení.

Ptám se proto, že zateplování (jen střechy) teď probíhá a zjistila jsem, že stavaři jsou napojeni do skříňky v přízemí, na můj dotaz kde přesně jsou zapojeni a jestli mají vlastní zdroj mě poslal pán více méně do háje, že už to prý přeci odpojují, tak co se starám. Ptám se proto, že mamka při zateplování měla najednou nedoplatek 14 tisíc a nemohla dokázat, že to opravdu nespotřebovala (vycházelo to na svíce v celém bytě každý den celý rok a tři pračky denně k tomu). Mám dojem, že jsem tu před lety o tom zakládala diskuzi. Asi si zavolám na družstvo a budu chtít kontakt na toho pána, bohužel jsem zapomněla jeho jmén a v našem vchodě nebydlí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.