| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rozumím ti, sice neznám tvoji situaci, ale mám také takovou osobu okolo sebe a teď zrovna se netěším, co bude předvádět na narozeninách našich dětí. Já bych byla nejradši kdyby tam nebyla. Ublížila, usmívá se, švitoří...

No ale vím, že až si od ní oddychnu a vydýchám její poslední zlou věc, tak to bude OK. Tak i tobě přeju a věřím, že to spraví čas. Všechny ty věci, na které myslíš, jsou opravdu daleko... hodně daleko, to může být ještě všechno jinak. Přestane ti to pravděpodobně vadit (čas zvládne všechno možné, děti požádají, aby tam nebyla, ona už nebude vůbec ve vašem životě, nebo se třeba i změní). Máš svoji velkou důstojnost, jak jsi to zvládla a na tom stav.

Možná bych pro začátek zvážila i variantu domluvit se, že tam nebude ona ani tvůj partner, nebo že děti ti bude předávat bývalý bez ní. Škoda je, že ona se tak dovtípí (což ale asi stejně ví), co ti vadí, ale jestli je to člověk tak moc pod úrovní, že ti psala podobné věci, tak se bude dál snažit...

A neboj čas všechno spraví a upraví a snad ti pomůže vědomí, že to dělá naschvál. Mě to tedy pomohlo, že jsem jí odkryla karty a vím, že kope jak může a nejraději přes ty své cukrbliky (co jsou k zblití :-)) - pokud o vtip :-)

jo mě nejvíc pomůže, když se něčemu můžu zasmát :-)
když me někdo vyjádří podporu, že mě chápe :-)
když jí mohu poslat do pr... (ne na veřejnosti, ale před manželem jí tam pošlu a trochu si ulevím :-) víš co udělala, ať jde někam... já jdu dělat něco při čem na ni nemusím myslet :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.