| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teď to právě řeším, volala jsem na SBD (ohledně měřičů) a paní mě odkázala na pana A. Pán A řekl na můj dotaz, kdy budou u nás měřiče (mají být povinné od 1. ledna), že nemají od našeho baráku ŽÁDNÝ požadavek, ať kontaktuju domovníka (předsedu?). Že prý mám být ráda (doslova), že nás vytápí ostatní lidé okolo nás. Natož jsem mu řekla, že mi je jedno, jestli je u nás ve 2 hodiny odpoledne teplo, když nejsem doma, a že jsem mimoto rohový byt. Tomu předsedovi (?)jsem volala, a ten mi řekl, že nemá žádný příkaz od SBD. Tak jsem mu řekla, že jsem tam volala, a že oni na SBD o ničem neví. Tak mi řekl, že to řeší paní B, na jejíž příkaz čeká, ale ať to nechám být, že nic nevyřeším, prostě mě poslal do pr. Příští týden zajdu na družstvo osobně, takhle se to nedá dělat. Jsme nízký barák, jen tři poschodí, tak snad proto to je spojené (dva vchody = jeden panelák). Nechápu, že v dnešní době jsme snad jediný barák na světě, co nemá měřiče na topení. K dotazu ohledně odběru elektřiny mi pán A nedokázal nic říct, že se prý o to nestará. Tak nevím kdo už by se o to měl starat. Příští týden to jistí. Vadí mi to. Sice jsme všichni (tedy podle toho všeho) podepsali souhlas o opravě střechy, zateplení střechy teda, ale nikde v baráku nebyla žádná vývěska, od kdy do kdy budou práce ani kdo to provádí. Asi jsem už fakt jedubaba :(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.