| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Napíšu asi z trochu jiného úhlu - proč jsi zakladatelko přesvědčená, že ten muž nic jiného než zeptat se, jak se máš, nechce? Podle mě máš slušnou šanci, aby mezi vámi opět bylo něco víc a z tvých příspěvků jsem pochopila, že bys o to velice stále. Když to beru podle sebe, tak pokud by mi na někom opravdu záleželo a chtěla jsem se o něm něco dozvědět, nebudu rozhodně čekat 10 let než mu napíšu. Pokud bych se bývalému po 10 letech ozvala, moje úmysly, byť podvědomé, by asi nebyly nejnevinnější. Ostatně jsem to párkrát viděla ve svém okolí - v dnešní době internetu dost lidí kontaktuje svoje bývalé, vždycky je to tehdy, když v jejich životech/manželstvích něco skřípe a málokdy to skončí jenom u kafe. Tak jsem tě chtěla trochu povzbudit :-) Tvoji situaci chápu a je mi tě velice líto. Zažila jsem něco podobného, jen ten dotyčný nebyl ženatý a toho dalšího, s kterým jsem pak měla vztah, jsem si naštěstí nevzala za manžela, díky bohu. Jinak jsem tu teď mohla psát to samé, co ty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.