| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bezdětná manželství

Radko
možná to záleží na tom,co vyzařuješ ty a tím pádem koho k sobě přitahuješ.Já například ve svém životě potkávala jen samé vynikající lékaře.Tím myslím lékaře-lidi.Nebyla jsem pro ně jen maso,ale byla jsem pro ně Jiřina...Mluvili se mnou o všem co mě trápilo.Byla jsem dost nemocná s játrama a na internu chodím 8 let,doktor tam je jakýsi můj kamarád.Má strašně moc práce a přesto je milý a ochotný pomoct.Stejnou zkušenost mám se svojí zubařkou,gynekologem i Kubíkovou pediatričkou.Když člověk považuje ostatní za blbce a ne dobré lidi tak se na něj pak začnou lepit.Stejně jako např. týrané ženy si většinou najdou zase podobného partnera atd.
Jinak bych ti chtěla říct,že zřejmě záleží na výchově.Když kluk podpálil spolužačce vlasy,zřejmě nebylo něco v pořádku.Mohlo být špatně něco už v těhotenství nebo při porodu..je dobře že nechceš mít děti.Člověk který takhle přemýšlí si toho zázraku nemůže vážit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.