| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kájo,
mám tam holčičku, co čte krásně i s přednesem. Tak mi čte motivační básničky, mám tam říkanku na uvedení dalšího písmenka, tak tu taky chodí číst ona, jinak ale dělá vše s námi...ale je to proto, že ona chce, nechce být mimo a baví ji i ty aktivity na procbičování jednotlivých písmen...A co mě třeba překvapilo, ačkoliv umí číst, tak měla problém rozpoznat pozici hlásky ve slově, nezvládá složit vyhláskované slovo (to mi zvládá zatím jen jeden kluk), nezvládá slovo vyhláskovat....takže ač čtenář, myslím, že se nenudí. Alespoň tedy v sebehodnocení se objevil nadšený smajlík a těch pracovních listů, které se jí líbily a bavily ji, taky bylo víc než dost...a zároveň tam byly i ty, co se jí zdály těžké. A ručku taky nemá ještě uvolněnou, tak kdyby se náhodou nudila, může čmárat ~;). Jo a pomáhá mi rozdávat papíry a pracovní sešity, nezavedla jsem totiž obrázky, ale všichni mají nalepená svá jména...většina už si ho i pozná...a holčička je velmi aktivní a nadšená do podobných činností.
Jo a aby si četla svoje už jsem jí nabízela, ale nechce ~d~.

Mně se ve třídě nejvíc nudí kluci, co neumí vůbec nic ~7~. Je těžké je motivovat, a jak jsem proti zbytečným odkladům, tak u dvou bych neváhala. Ten jeden tedy, když už se ho podaří zmanipulovat do činnosti, tak se snaží a pak i ten výsledek celkem je, ale ten druhý to prostě nezvládá, je to pro něj všechno strašně těžké...a to třeba ještě skoro nepoužívám čísla, všechno jedeme přes znázorňování, pomůcky (vyrábím jak o život, zkouším to přes Hejného i přes činnostní učení) a nic...no chtěl by si hrát a nemůže, tak se nudí ~7~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.