| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky...včera byl nejhorší den mého života..ta operace manželova trvala 9 hodin!!!!Myslela jsem,že to tady doma nepřežijem jak jsme se všichni báli..volala jsem tam od 2hod každou hodinu a pořád byl na sále...bože to bylo fakt šílené...
Ale konec byl šťastný..dopadlo to dobře...operace byla hodně složitá, střídali se tam operatéři, brali mu štěp z nohy kvůli tomu lícnímu nervu aby ho mohli napojit, odstranili mu tedy tu uzlinu a nádor všechen...bylo to tak složité a zdlouhavé,protože byl rozšířen do středouší a mezilebních prostor..nějak roztažen a naplněn tekutinou..během operace posílali okraje nádoru na histologii aby zjistili,zda je vzorek neaktivní aby si byli jisti,že odstranili vše co měli..ještě se neví jak bude slyšet,možná hůř než před operací..
Manžel se mi samozřejmě sám zatím neozval..ale ted jsem tam volala a doktor mě ubezpečil,že je to v pořádku,že nenastaly žádné komplikace,že mluví, že mu to převázali a vypadá to dobře,jen,že je trochu slabší..takže ted se budem jen už modlit aby se to vše zahojilo a zfunkčnilo co nejlíp to půjde-ta obrna tváře ,neobjevilo se nikde nic dalšího a manžel byl v dobré pohodě

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.