| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Byla jsem soucasti vedeni firmy stredne velke firmy. Bavilo me to, ale pochopila jsem, ze kdyz mam muze v obdobnem postaveni a chceme rodinu, jeden z nas bude muset ustoupit a neboustoupime oba od rodiny.

Zustala jsem doma, mame 3 deti. Muj manzel doma opravdu jen pomaha a nestydim se za to ani ja a ani on. Dokonce bych to videla tak, ze on me zaskocit zvladne a predvedl to treba minuly tyden, kdyz jsem ""umirala"" na otravu po jidle. Ja bych ho dneska takhle zatoupit nedokazala!!! Nedokazala bych se svym vzdelanim a praxi prinest tolik penez co on, kdyby se mu neco stalo.

Nase rodina je nase spolecne dilo. Ja se staram o beh uvnitr - prani, zehleni, vareni, skladam a zehlim pradlo a delam to rada. Vidim v tom smysl a nedavam to rodine nikterak sezrat, vybrala jsem si to. Diky tomu mohu ovlivnovat vychovu a vzdelavani nasich deti a zatim mame z vysledku radost. Fungujeme jako puzzle. Muj muz ma rad svoji praci a zda se, ze cas straveny s rodinou je jeho hoby. Kdyz nestiham, pemachne pos*any puncochace, prebali, ulozi deti... .
Ja kdyz neni doma vymenim zarovky, vycistim odpady, posekam travnik, taky to svedu, kdyz je dlouhodobe pryc.

Je mi vlastne jedno, ze to nekomu prijde, ze jsem malo emancipovana. Nam tenhle model aktualne vyhovuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.