| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mam syna v 5.tride,presel na novou ,velkou skolu. A spoluzak z paralelky si ho vycihnul o prestavce (doedela jsem se pozdeji ze je to "znama firma) a zacal mu nadavat ze vypada jako holka a pak ho svalil na zem a skrtil.Nakonec ho jeste nakopl do kolene. Kveceru,kdyz synovi neprestavali bolesti zad,jsem zasla na ambulanci do nemocnice aby mu zrentgenovali i koleno (bylo rudy a otekly) i zada. Oboji "jen" narazeny,tkze Voltaren a prasky proti bolesti. Ucitel to pry s nima obema resil a rekl,ze kluk dostanu dutku.(myslim ze to rekl pred detma aby se sklidnily ale dutka nebude.)Druhy den jsem rano volala rediteli ze mu oznamuju ze mu prijde vyrozumeni z pojitovny,ptz jsem to nahlasila jak skolni uraz a ten o zadne dutce nevedel(musel by ji podepsat) a rekl,ze to bude resit.Vecr byly tridni schuzky a na tech mi tvrdil,ze nesehnal toho ucitele co to resil.Tak jsem si zasla za tridni a ta mi rekla ze vi jen o incidentu ale o dutce nic a o tom ze jsme byli v nemocnici,taky ne. . a ze mi zavola. Nezavolala mi dodnes(mluvila jsem s ni v utery) Tak jsem proste synovi rekla,ze odted ma ode mne povoleno v sebeobrane pouzit jiu jitsu a klukovi dat poradnou nakladacku a kdyby nahodou mel problem,tak at mu vyridi,ze se za nim stavim,udelam z nej deset malejch a jeste s nim vytru skolu.
Treba to jsou tvrdy slova,ale na deti,kt jsou doma bity,stejne nic jinyho ani nezabira,ptz ty slysi jen na biti.A ja nejsem zadny psycholog ani opatrovnik.
A skola mi pomoct nemini(pry maj strach mu dat dutku,ptz vi ze by byl doma bit)

Jen dodatek -zijeme v Nemecku,takze sikana je vsude-a za mne -trapny netrapny,klidne budu z ahysterku,hlavne ze moje dite bude mit klid

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.