| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mam 10 leteho syna. Syn je velmi vysoky na svuj vek 165 cm. Hraje basketball a jde mu to:-) Vzhledem k ADD a problemy s vyjadrovanim / logopedicke problemy vybocuje z rady. Asi 3 kluci (o 3 hlavy mensi) z rocniku ho otravovali celou 3 tridu. Syn byl z toho nestastny. Navic vim od jinych matek, ze tito kluci otravuji take jine deti. Treba pravidelne davali pesti do bricha jinemu chlapci. Celou 3 tridu jsem neustale kontaktovala skolu. Prakticky kazdy tyden. Celkove jsem se skolou spokojena, ale mela jsem dojem, ze tohle proste dokola resit nechteji. Letos ve 4. tride jsem na rovinu rekla riditeli, ze budu skolu kontaktovat treba denne, kdyz ho budou kluci otravovat. Zaroven jsem kontatkovala rodice zaku a tvrde jim zdelila, ze denne budu resit se skolou sikanu. A najednou je klid. 2 mesice uz si tihle "smradi" syna nevsimaji. Bohuzel se urcite presunuli na jinou obet. Z me zkusenosti je nutne tohle resit az do chvile, kdy se to vyresi. At po dobrem a nebo zlem. Nastesti muj syn mi rekne naproto vse, rad se podeli. Je nyni ve skole velmi spokojeny, ma kamarady. Tihle "smradi" jsou z podivnych rodin. Jsou to bohate rodiny, ktere si mysli, ze jsou lepsi nez ostatni. Tak na mne alepson pusobi matky tehle 3 kluku. Dala jsem jim jasne najevo, ze muj syn otloukanek nebude a ze nevi s kym maji cest~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.