| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám na mysli: (1-3. třída)to, že naše učitelka běžně dávala na holou klukům, pranýřovala děti před ostatními, když někdo něco rozbil a nebyl zjištěn viník, automaticky dávala poznámku konkrétním dětem, běžně posílala děti do jedné místnosti a pak to dané dítě pomlouvala s ostatními dětmi a nabádala děti, přihlásí se ten, kdo ho nemá rád apod..., když si jedno dítě chtělo vzít domů odstřižky z barevné látky, které už by nikdo nepotřeboval, chtělo vlastně mamince ukázat, co vyráběli, učitelka prohlásila, že mu mají děti dát odpadky do tašky, když je tak rád sbírá, sebrala mu aktovku a děti do ní házely posmrkané kapesníky apod...
Jednou mě spolužák polil z legrace jogurtem, musela jsem pak sedět za trest ve třídě bez trička, bylo to v zimě, vzadu bylo otevřené okno, běžné byly poznámky za to, že někdo něco nemá (a to i v případě, že někdo z dětí zničil výkres spolužáka, zesměšňování před třídou, nevhodné poznámky o rodičích, vyhrožování tím, že mě nebude mít ráda, když moje mamka nevyrobí kostým na divadelní hru pro spolužačku. (Moje mamka byla na tyhle věci hrozně moc šikovná, ale měla dost náročnou práci a tedy i málo času), tělesné tresty,...nutila mě dělat kotouly, ačkoliv jsem je měla od neurochirurga zakázané,... Bylo toho hrozně moc, nejpodstatnější na tom bylo to, že dokázala vydírat takovým způsobem, že jsem o tom začala mluvit až po letech.... Jo a jedna z mých spolužaček spáchala v 10 letech sebevraždu. Ostatní učitelky byly dost podobné, včetně jedné vychovatelky a školnice a co je nejhorší, někteří tam jsou dodnes a možná ničí další děti. Nedávno jsem se bavila s býv. spolužačkou o tom, že bychom asi měly promluvit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.