| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V první chvíli mi přišli tři hodiny strašně moc, ale já to mám vlastně stejně...
Jen mám to auto, které rapidně zlepšilo sitaci, protože jinak mi dojíždění trvá dohromady skoro 4hodiny. Cesta MHD + bus anebo vlak mi vyjde časově nastejno, jako když jedu na kole.
Za mně ano, dá se to.
Ano, ylo to velmi náročné, když sem se vrátila po RD do práce, byl to fakt masakr. Jezdila sem ráno co nejdřív, abych kluky vyzvedávala (a to bývali ve školce i jako poslední). Různě jsme kombinovali s manželem, ráno občas kluky odvedla babi, abych mohla jet už v pět. S pružnou pracovní dobou to jde.
A s autem to jde výborně. Časem se to srová... joooo, děti jsou malé jen jednou, potřebují Tě možná tak teď.. ale ne za tři roky a ne za pět let. Budou mít své zájmy a kroužky. Bude líp. Holt ted pojedeš na úkor svého volného času, Tvoje práce bude Tvůj koníček, a zá pár let bude líp.
Když tu práci pustíš, už se ta nabídka v horizontu 2-4let nemusí opakovat ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.