| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera mě unavilo i vaření oběda. Střídají se u mě dva stavy. Návaly úzkosti , které vystřídá uvolnění spojené s neskutečnou únavou. Nejhorší je ráno, těsně po probuzení. Spím celou noc, takže bych měla být docela fit, ale nekolik minut po probuzení mě úzkost přímo zavalí. Zavalí mě horko od žaludku až k temeni hlavy, srdce buší jak o závod a mozek běží jak o závod a vytváří ty nejčernější myšlenky. Nedá se to zarazit.
Znáte knížku "Čtyři dohody" od Miguela Ruize" ?...jsem přímo zaplavená "emočním jedem", jen občas ho trochu vypustím, když začnu z ničeho nic bez důvodu brečet. Připadám si jako cvok. Co se to v tom mozku děje? Jogínské dýchání nezabírá, pět tibeťanů(když mám sílu je zacvičit) taky ne.
Zítra jdu k lékařce, takže možná přijde úleva, ale zároveň mám strach, že se bez prášků neobejdu nikdy. Chtěla bych přijít na to jak s tou úzkosti naložit, jak ji zvládat, jak do budoucna zvládat stresové situace, aniž by následovaly takové propady.
Potřebovala jsem se vypsat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.