| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Velšice, já vám to neberu, jen prostě já bych nesnesla, aby se tu děti povalovaly s učením po zemi. Navíc si myslím, že to není ani zdravé... Taky jsem se učívala v posteli, to ani dětem nezakazuju... ale psaní opravdu patří ke stolu - ať už jídelnímu nebo psacímu. Samozřejmě každé dítě je jiné,- u nás fakt TV hrát při učení nemůže, protože děti v tu chvíli obě sledují TV a nevnímají učení - asi jim tu TV pouštíme moc málo a neakceptují ji coby kulisu. Jsme s mužem v práci od rána do večera a chceme mít taky chvíli na popovídání si spolu.. nechceme strávit jediný čas doma mlčením, aby se holky mohly učit. Ony jsou šikovné, často přijdeme domů a ony už jen předloží úkoly k podpisu, ale jakmile se potřebují něco učit, tak chceme, aby se tak dělo u nich v pokojíčcích. Ať to má každý, jak chce a jak mu vyhovuje..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.