| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
Ano, dnes jsem byla u sveho mudr a resila s nim i OGTT a je plosne doporucen nad 25 let s tim, ze se zmenily (zvysily) hodnoty pro pozitivitu. Jit na nej nemusim, nutit mne nebude. Jen sestrickam se to nelibilo. Tak jsem si dnes pujcila glukometr od babicky, dala poradnou veceri - karbanatky s kasi, ledovy salat a pote jeste zbytek dortu z vcerejsi oslavy a hodnota po dvou hodinach 6,1; takze asi na OGGT nepujdu. Jen si test jeste za dva tydny zopakuju doma.
Jinak ja dalsi kontrola az za ctyri tydny. Tak dlouho miminko neuvidim?... No nevim tedy zda to vydrzim ;-).
Kocarek mam doma iCandy a obleceni privezla segra pet krabic s ruzovym, tak uz si nezduvodnim zadne nakupy, fakt mam uplne vse :-(. Navic ma taktez zimni deti, takze sedi i velikosti k rocnim obdobi :-).
Zavidim nahore jen dve kila, ja uz mam sest. Obleceni svoje jsem pouze optimisticky presunula nahoru do skrine, protoze mi to jednou zase "musi byt". No uvidime...~z~~z~~z~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.