| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle ostatních příspěvků si myslím, že se zde pletou dva druhy mušek. Malé černé mušky, babička jim říkala košovky se nám držely poblíž kytek, takže jsem několikrát za sebou sprejem postříkala chudáky kytky.

Octomilky - zrzavé mušky, jdou po ovoci, mohlo ti někde něco někam zapadnout? Nám nedávno zkvasily švestky a hned jsme měli nadílku. Zabraly nám pastičky. Na několik míst jsem dala skleněné mističky naplněné červeným lambruscem a přikryla je potravinovou folií. Pak jsem do té napnuté folie udělala dirky, mušky nalezou dovnitř, ale už nenaleznou cestu zpět, lítají tak dlouho, až se utopí. Jako návnada se mi osvědčilo červené lambrusco. Po červeném ani bílém víně mi nešly...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.