| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

trochu vedle, ale nevadí.

Asi tak podruhé v životě nehledím na rozpočet - to je to povyskočení - a chtěla bych vizuálně být oblečená přiměřeně situaci, když jsem tak od maturity nebyla na plese.

Hledám cestu, jak se obléknout přiměřeně situaci, ano - celá rodina vnímá, že maminčiny šaty budou stát prachy, protože maminka není manekýnka :-D, před pár měsíci jsme ooblekovali všechny muže v domácnosti.

Netrpí tu nikdo. Muži tedy ano, protože to asi musí přežít.

Já tu ale ani slovem neskučím kvůli rozpočtu, ani se nevytahuji, kdyby to bylo možný, oblíknu se na aukru nebo v nejbližším sekáči. Děkuji za tip, mně prostě průběžná konfekce nesedí, ačkoliv je krásná, protože jsem - se narodila s blbou figurou. Při příští příležitosti vynadám rodičům.

A v módě se nevyznám, na plese jsem nebyla dlouho, a plesy budou v lednu.. a už teď mám stres, co si vezmu na sebe...

Tak mne zab.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.