| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zkoušela jsem to - nejde to, protože učitelé mají pocit, že se nic neděje, protože můj syn je přece ten rozumný. Když prý dají mého syna jinam a na jeho místo někoho jiného, tak dojde ke rvačkám hned. To je asi pravda, ale učitelka na prvním stupni to v podstatě řešila tak, že měla tzv. kabinet v té třídě přímo, takže se tam zdržovala neustále, jen si odskočila na WC.
Teď mi syn řekl, že k nim do třídy chodí o přestávkách různí učitelé a mluví s nimi - nejvíc teď učitelka ruštiny, protože ve třídě mají dva kluky - jednoho z Kazachstánu a druhého z Běloruska - a s nimi mluví rusky, ona se tím možná procvičuje a oni taky - ale třeba mému synovi se to líbí a jiným taky, takže poslouchají a nechají se poučit, můj syn třeba už umí zčásti azbuku. Možná že tohle je určitý nenápadný způsob, jak dohlížet na děti o přestávce. Jenže problém syna to moc neřeší, protože ten jeho spolužák mu hrabe do věcí i o hodině - že prý to je maximum, co musí syn vydržet. Takže teď u syna proběhlo šetření u psychologa, ta byla tak hodná a vstřícná, že mi prý vypracuje na toto téma závěr z vyšetření, kde bude, že požadavek učitelů, že syn má být stále vstřícný a má se ovládat, je nesmyslný a nesplnitelný a že pokud dojde ze strany mého syna k agresi z toho důvodu, je to vina školy, která nezajistila, aby měl aspoň stejné podmínky, jako ostatní. Učitelku jsem informovala, ale spolupráce se školou na druhém stupni mi přijde poněkud horší - uvidím, jak to bude dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.