| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevidím na tom nic pozitivního. Ráda bych si o tom promluvila - tedy právě na té schůzce, kde budou rodiče /teda většina/ všech dětí. Nelíbí se mi chodit za učitele a paní učitelko, ono je to tak a tak....... ona vyšetřuje a zjišťuje, že každý říká něco jiného. Já nechci nějaké odsouzení a ukázat prstem na někoho, já chci komunikaci a dohodu - jenže ono to nejde, takže evidentně je třeba papír, že to, co si myslí, že půjde a funguje a je to jen na mém synovi, že to nepůjde a je to totální kravina. Já myslím, že to vědí, ale nevědí, co s tím dělat a tak doufají, že zapůsobím na syna v tom směru, že se zvládne ovládat - takže než by to řešili soustavně, raději budou řešit jednotlivý vyhrocený problém co 3 měsíce. To ale nepůjde a je mi šumák, co na to budou říkat rodiče oněch dalších dětí, protože vím, že se jim rozhodně nebude líbit, aby na místě mého syna seděly jejich děti, neboť vědí, že bude problém. Ale teď je to můj problém, ne jejich, tak jsou spokojení.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.