| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přiznám se, asi podzimní depka, ale nějak na mě padá, že si s dcerkou neužiju takové to klidné pohovění, tedy tím myslím po-pá, že bychom si prostě, nevím, třeba sedly a něco vytáhly (vícedílné puzzle, tvořeníčko na delší dobu - to stíháme jen o víkendu), prostě pořád se něco musí, zajímá mě, jak je v to v jiných mini rodinkách, jak to děláte, jak probíhá váš den? Já klasicky ráno v 6:30 už s dcerkou, kterou předávám do ranní družinky, pak do práce na 7, z práce 15:30 na 16 do družinky, po cestě něco nakoupit, vyřídit (knihovna, úřady-banky, obyčejně pošta...) a jsme doma po 17. hodince a někdy i později, kdy je pauza cca půl hodinky, je k cca 6. hodině, kdy se trošku poklidí, udělá večeře, domácí úkoly, pokecání, osprchovat, a do postele ve 20-20:30. K tomu ještě jeden den v týdnu brigáda do 18-19 hodin, tedy hlídá náš děda. Každý druhý víkend buď u jejího táty nebo prarodičů (bydlí skoro vedle sebe), a já mám prostě sobecky pocit, že si dcerky málo užívám... po-pá samé spěchání. Jak to probíhá u vás? Zajímají mě nejvíce pidi rodinky, ale i ty klasické, kolik strávíte, ale fakt strávíte s dětmi? Nechci se rouhat, že mám práci :) jsem ráda za ní :D a vím, že to jinde je ještě náročnější, jen právě tu prší, piju teplý čaj a asi trošku depkuju :/

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.