| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

to se snad nedá, uchovávat sady oděleně od sebe, to nám vydrží týden od doby, co lego syn dostane. Vzdala jsem to po několika pokusech, piksliček můžu mít kolik chci, ale mám 4 děti a fakt toho schopna nejsem. Důležitější je pro mě udržet návody v nerozpadlém stavu, syn si v šesti je schopen postavit danou věc i když se musí v kostičkách přehrabovat. naopak, někdy si i pomůže tím, že z jiné sady nahradí kostičku, která je ztracená. Takže veškeré lego házíme do dvou velkých šuplíků pod postelí, v jednom všechny kostky na hromadě, v druhém rozestavěné věci- nerozbijí se mu tam. Takže neporadím, ale jestli se ti to podaří, tak jsi nadčlověk.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.