| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dobrý večer, mám velmi podobnou zkušenost s pediatrem, naše paní doktorka radí též čaje, kojení po 3 hodinách, v 6 týdnech mi ze dne na den velmi ubylo množství mléka a odcházela jsem s tím , že mléko tam prostě není, tak ať odpočívám) s tím jediným jsem souhlasila), dítěti dám láhev s Nutrilonem a přikládám až ob kojení, aby mělo mléko čas se tvořit. Hypoalergení výživa také není silná stránka paní doktorky, doporučila nám vše domácí, rajče, broskve, tvaroh atd.
Opravdu nevím proč, když si můžu literaturu o kojení a výživě nastudovat já, neudělá to samé paní doktorka. Naštěstí mám svůj rozum a internet.
Na druhou stranu věřím paní doktorce v dálší péči o syna, protože vím, jak dobře a odborně řeší dětské nemoci, můžu jí kdykoli zavolat a konzultovat.Snad je to tím, že pediatrie je tak široká, že některé oblasti prostě člověk nestíhá dovzdělávat.Přeji všem lékařům i matkám, aby to bylo brzy lepší.Syna dosud kojím a čaj ještě stále nepije,žije a prospívá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.