| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojte, Beremi, moc hezké fotky..a to tvoje bříško,to je náádhera:)..jo a jinak..jsi ted taková hezounká,vypadáš dobře,svědčí ti to miminko:))).kdy to máte termín porodu?
No co je nového..u nás se dá předpokládat,že máme o zábavu postaráno,že ano...takže manželova rekonvalescence se protáhne, rána uvnitř se dobře nehojí,vznikla tam jakási kapsa,která se musí vyplnit tkání,ta tam po zákroku chybí..v tom prostoru se množí bakterie a jezdíme do Olomouce 2-3x týdně na výplachy, vypadá to dost drsně, vezmou velkou stříkačku s dezinfekcí a vstříknou mu to jedním povoleným švem před uchem dovnitř a druhým, za uchem, to vyteče,silou tlakem ruky to ještě vymačkají..poprvé jak jsem to viděla,jsem se v té ordinaci rozbrečela,jak jsem viděla jak ho to musí bolet..ale on ani nemukl,jen si kopal do země a ťukal prsty do zdi..doma mu pak musím dělat něco podobného,vymačkávat,šetrně tekutinu z rány,převazovat..dnes jsme tam zas byli,už to vypadá lépe,už to tolik neteče. Ale manžela to vše dost bolí,lebku na temeni má hrozně citlivou,nesmím ho ani pohladit,je to jak bych mu tam zapíchla jehlu/asi ten nerv jak roste a propojuje se/,pusu nemůže pořádně otevřít,bolí ho čelist,kolem ucha,krk..pořád jen polehává,odpočívá pospává přes den,tělo to prostě potřebuje odpočinek na etapy..ale pak je vzhůru do noci a já s ním:)a unavený není....ale taky i zajde sem tam do práce udělat nejnutnější/je rád,že ji má jistou v dnešní době/..No snad už bude lépe a začne se to pořádně hojit..Jinak kluci teda už oba, pořád kašlou.a oba měli pár dnů horečky.Matějovi jsem teda po skoro měsíci kašle nakonec dala antibiotika..a už snad přestane kašlat úplně..ale pořád ještě sem tam chrchle no a Adam to převzal po něm...snad se to taky nezvrhne v potřebu antibiotik..Matěj už pomalu neví jak vypadá školka:):(..vlastně tady obskakuju 3marody a Štěpánka ještě chytla močák...no to je sestava tady ted...ale snad už se ted všichni uzdraví...
Jo a holky,už jsem teda 3x jela po dálnici,když jsem vezla manžela na kontrolu do Olomouce..no a manžel..prej abych se zdokonalila a jezdilo se mi lépe..koupil takové pěkné šikovné malé autíčko..samozřejmě ojeté,ale je jako nové..citroen c3...tak ted teda budu už muset fakt jezdit hm..ale půjde mi to snad:) ..je to o metr kratší než to co máme..
Mějte se a budte aspoň vy zdraví všichni!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.