| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

My měli moc prima přátele,s ní jsem se setkala ve svém prvním zaměstnání,jsme tejně staré a i naši kluci byli stejně staří a spoustu let jsme spolu kámošili,pili na mejdanech a diskotékách,setkávali jsme se s rodinami i později,kdy my jsme se kvůli bydlení museli odstěhovat cca 80 km z rodného velkoměsta na polosamotu na maloměsto,kde jsme bydleli ve starém rd,který jsme pomalu přizpůsobovali k obrazu svému.A tady to asi u nich začalo,nebo spíš u té mojí býv.kámošky-oni zůstali bydlet pěkně ve státním bytě dál ve městě s veškerou vybaveností,my je občas pozvali třeba na víkend k nám,u domku jsme měli velkou zahradu, a tak, a občas ona něco prohodila o "majitelích nemovitosti".Tenkrát jsem tomu nepřikládala žádnou dležitost,my jsme spíš záviděli jim,já určitě,jak má všechno blízko-obchod,veškrou obč.vybavenost atp.,ale nikdy by mě nenapadlo kvůli tomu přátelství překazit,proč.Ona se závistí ale asi užírala hodně,postuně neměli ani zájem najednou e s námi setkávat,nechápala jsem.Jednou to pak normálně piznala,že závidí,že jsem majitelkou nemovitosti,že máme myčku...,už s nima bohuel nepřátelíme,vyprchalo to,nejde to,když jedna strana prostě ztratí zájem.Měli přitom ty samé možnosti co my,také oba pracovali,alespon tu myčku si tedy koupit mohli,nechápu,ale nic nenadělám,je to škoda,ale skutečně člověk na tom druhém,byt dosud nejlepším kamarádovi nepozná,co se děje v jeho nitru.Taky jsem z toho byla rozpačitá,ale už jsem si zvykla a přijala to jako skutečnost a žiju svůj život dál,oni určitě taky,ale asi kamarádí jen s těmi,kteří nebudou mít více než oni,ale spíš méně.~d~V životě se stávají různé věci a tak se to musí brát.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.