| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beremi, samé dobré zprávy, ke chlapečkovi gratuluju podruhé a je fajn,že jsi v pořádku..a jak se tedy cítíš jinak, už nejsi tak utahaná,nebo ted ještě víc ?..Jo a kdy teda máte termín co??
No co je u nás nového hm..dcera bez práce, na pracáku, budě dělat nějaký měsíční PC kurz v rámci pracáku, aspoň něco..budou jí i hradit cestovné,což je dobré,neb cesta do Vyškova a zpět ji vyjde na 54kč..a ted bude mít asi 3dny brigádu,pořád hledí na net a hledá práci,píše všude, ptá se známých a nic zatím:(..
Kluci už jsou celkem zdraví,Matěj začal chodit do školy,jen ještě po ránu dost chrchlá doslova..ale pak celý den nic..
Manželovi se rána začíná hojit, už mu to neteče,zarůstá to tkání uvnitř a za tím uchem mu to snad fakt ta díra zaroste,říkal to doktor/myslela jsem,že se to musí zašít..to je to pozitivní..ale bohužel to nevypadá dobře se sluchem,asi na to ucho nebude skoro vůbec slyšet..když si lehne na to dobré ucho,tak na to operované skoro neslyší, doktor říkal,že bohužel ten bubínek museli umístit na nějaké nestandartní místo,že to vzhledem k rozsahu poškození jinak nešlo a že se s tím nedá nic dělat,leda později reoperace,ale neví,jestli by se do toho vzhledem k jeho diagnoze pouštěl..ale možná to nebude tak horké,protože když se manželovi zatlačí na některá místa za uchem,tak začne slyšet lépe,takže možná mu tam jen něco tlačí a zakrývá zvukovod..to se ještě bude řešit..každopádně manžela to dost sebralo..už toho má dost všeho..psychicky to s ním teď dost mává..po té operaci je dost nesymetrický/což on nikomu nevyčítá,jinak to nešlo,byla to nutnost/,díky tomu velkému rozsahu operace a odstranění tkáně má ucho jiné než to druhé,pod uchem má prohlubeň,takže při pohledu zpříma je asymetrický..je z toho všeho už hotový..ani se na sebe nechce dívat do zrcadla..no ale on je silný,se vším se srovná,jen to chce čas...no a aby toho nebylo málo,tak pokračuje v chemoterapii,dneska tam zrovna jel po 2měsících přestávky..holky,držte nám prosím palce..
No a co já?..snažím se to tu nějak držet pohromadě, pečovat o všechny aby byli zdraví v rámci možností, starat se o domácnost a ted už i o rodinný krb/kamna/ nadneseně i doslova..takže vařím,topím,uklízím, třídím haldy nepotřebných věcí/nějakej podzimní úklid nebo co na mě přišlo/peču kváskové chlebíky, dělám jablečný mošt z padavčat v zahradě a zavařuju ho atd...taky se snažím jezdit novým vozem..minulý týden jsem manžela vezla do Olomouce mimo dálnici/nevyplatí se mi kupovat dál.známku/,byla hnusná mlha,tak to dojel,ale zpět jsem to zvládla přes všechny ty neznáme vesnice sama/no sama ne,s manželovou navigací,že ano/, včera jsem si udělala cvičnou jízdu do Vyškova už tedy zcela sama..nazpět se nějak rychle setmělo,tak jsem trochu se strachem nezkušené řidičky jela teda po tmě a dnes jedu taky sama k zubařce do Vyškova..to víte,jsem z toho ještě taková nerozní a vyklepaná..pojedu poduhé úplně sama..
Tak se mějte líp než my a budte zdraví..
Molly co ty?..jak to dopadlo s tebou?..
A Evuš má asi plné ruce práce..snad nemáš děti nemocné..??

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.