| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Blizka, po tom vsem, cim si manzel prosel, se nedivim, kdyby mu zustaly nejake nasledky. A pokud by to byl jen oslabeny sluch, brala bych to jako veliky uspech. Hlavne aby ho to nebolelo. Verim, ze s vasi energii to zvladnete.

Evus, no to bych taky poradne plasila. Prvni, co by me po tom manzelove telefonatu napadlo je, ze dostal mrtvici. Nemam zadne zkusenosti s obrnou licniho nervu, ale verim, ze se to da rozcvicit a bude lip. Mely byste ty vase chlapy dat dohromady, at si vzajemne postezuji a podporuji se. Vam preju hodne sil.

Molly, ty nemuzes taky mit nic jednoduchyho, vid. Ja bych zkusila rovno profi fotografa, vsem oznamila termin kdy kde maji byt a zadne namitky nepripoustela.
Kdyz uz jsme u toho foceni, taky si s podobnou myslenkou pohravam. Chtela jsem holkam nechat udelat nejake pekne vanocni fotky. Rosi ma saticky od leta, co mela na svatbu, moc hezke. Ale do ceho navliknout Evelu? V pondeli jsme asi hodinu chodily po obchodaku a nic nevybraly. Na damskou velikost ma maly prsa a navic jsou desne drahy. V divcim potrebuje na 16 let (za mesic ji bude 13)a nelibilo se nic ani me. Tak do 12 maji opravdu nadherne kousky. Vecer jsme sedly k internetu a vubec jsme se neshodly. Vybrala si dlouhe plesovky pro druzicku... to na nic jineho neoblece.Tak nema nic a fotografa jsem neobjednala. Do predlonskych se fakt nevejde, sotva se do nich nacpala vloni. A ja nic hezkyho na pujceni taky nemam.
To pondelni nakupovani byla u nas akce. Sly jsme napred vratit Evelininy boty. Koupila jsem ji je asi pred mesicem a uz maji zraloka. Nemela jsem ucet. Kozacky mi vzali na protiucet, tak si nove musela vybrat ve stejnym krame. Myslela jsem, ze ji u toho roztrhnu. Vybrala si hezke kozacky, ale ne moc teple a na cca 5 cm podpadku! A na nic nizsiho se nechtela ani podivat. Rosi jsme posadily na lavicku at si hraje s mobilem... no a ona se do toho tak zabrala, az se tam pocurala. To mi uz snad rok neudelala. A pak samosebou jecela, ze chce prevlict. Nezbylo mi, nez koupit kozacky s podpadkem, jit do vedlejsiho kramu, koupit Rosi teplaky a prevlict ji a pak teprve nasledovalo hledani satu pro Eveli (viz vyse. Dovedete si predstavit, jak vyrizena jsem dojela domu.

Berticek se ma dobre, ja jsem unavena cim dal vic, klasika. Vcera mu prisla autosedacka, tak to nejdulezitejsi ma pripraveno. I kdyz ma jeste aspon 2 mesice cas, nechci nic honit na posledni chvili. Termin mam az 18.ledna.

A jdu si rypnout: Co vanoce: Mate uz neco? Aspon napady?
Rosi dostane kulickovku a skladacku na uceni pismenek. Jeste ji chci koupit teple periny do postele. Pro Eveli mame hru, chystam se koupit nejakou kulmu na vlasy a teple pyzamo. Pro manzela letos nemam zadny napad. Potreboval by penezenku. Uz jsme mu ji nekolikrat drive koupila, ale vzdycky jsem ji pak musela jit vratit, protoze se te sve stare odrbane odmita vzdat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.