| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

žiji s tímto "krédem" celý svůj život (45 let), moje maminka v nás (nebylo vázáno na pohlaví :))utvářela pocit, že je třeba neustále "něco dělat", jelikož sama pocházela z velmi vzdělané a intelektuálské rodiny, nebyla tím myšlena jen fyzická práce, ale samozřejmě i četba, vzdělávání atd. Celý život je velmi aktivní "nepromrhá ani minutu nějakým planým žvaněním, neřknuli brouzdáním po internetu...", takže všichni kolem ní se cítí jako " lenošní trubci" (zvláště pak můj otec). Tento vnitřní pocit, že je stále potřeba něco užitečného dělat, mi přináší hodně problémů do manželství. Já očekávám, že bude moje píle ceněna a místo toho si manžel na moji hyperaktivitu stěžuje, protože si vedle mě nemůže na chvíli v klidu sednout, aby ho nepřepadl blbý pocit, že se fláká. Sama jsem zatím nenašla odpověd, co je lepší, jestli se soustavně štvát (získávat nové poznatky, zážitky, sportovní úsilí, nechat za sebou kus práce...)nebo život prolenošit (u televize, planými diskusemi s přáteli, u dobrého jídla, poleháváním...).správně je asi "zlatá střední cesta" a ta je pro každého jiná :).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.