| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všichni,
tedy Modřinko, žádná legrace takové depky. Asi bych si - být Tebou - fakt sobecky našla každý den aspoň kousek pro sebe a nějak si vyčistila hlavu, protože jinak zbytečně houstne atmosféra ve vztahu i v rodině a cítíš se pak ještě hůř. Já to neznám, na mě sedá depka až v porodnici, strašně špatně snáším pobyt v nemocnici a utěšování tím, že jsem tam za radostným účelem mi moc nepomáhá ~:(~:(~:(
Jinak na mě nastoupila únava a to pekelná. Minulý týden jsem zkoušela zvládnout plný úvazek v práci, ale asi už to opravdu nedám. K tomu domácnost, děti a mám toho opravdu dost. Budu muset začít více relaxovat, ale jaksi nevím jak na to... Přeci nepřesunu všechny nákupy, úklid a péči a učení se s dětmi na manžela? Spadlo to taky na někoho z vás, nebo je to jen dočasná krize? Navíc se mi začalo hůř spát v noci, tak to mi taky nepřidá... Ach jo, snad to přejde. Do porodu ještě pár měsíců chybí a já si přijdu teď dost nepoužitelná...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.