To je ale staré jako hnědé uhlí. Soud to řešil například již v době, kdy A.T.E. stavěla Nordböhmische Transversalbahn, abychom tedy zůstali v resortu dopravy.
Když se nad tím člověk zamyslí, tak ono to tak fungovat musí. Asi nelze předpokládat, že firma Novák a bagr s.r.o. bude schopna prodloužit metro, když bez dozoru stavbyvedoucího nedokáže správně vybagrovat ani základ pro autobusovou zastávku.
Velký kšeft vyhraje kapitálově velká firma. Ta rozdělí a panuje.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.