| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pomstili jste se někdy někomu za něco?Třeba bývalému,který vás opustil,jeho nové známosti,někomu na koho jste měli vztek,něco vám provedl..... Jaká byla pomsta?Vyšlo to?Cítili jste uspokojení,vrátila se vám nějak negativně?Jak reagoval poškozený?Já jsem včera četla,jak nějaká slečna,s níž se rozešel přítel,nechala máčet jeho slipy nebo trenky ve velmi silném roztoku pracího prášku,pak je nevymáchala,dala sušit a on pak později,když už byl od ní odstěhovaný a trenky si vzal na sebe,na slečnu hulákal,že od ní chytil nějakou pohlavní nemoc,protože měl silné svědění v oblasti genitálu.Mě ta historka dost pobavila :-).Já jsem se jednou pomstila manželce mého bývalého přítele,když mi ukradla plnou tašku knížek z knihovny.Napsala jsem takový hustý dopis,já už si nepamatuju znění,ale bylo to něco ve smyslu že je zlodějka,ať kouká vrátit to co ukradla apod.Ten jsem namnožila a v paneláku,kde bydlela se svým přítelem a dětma(se svým manželem už nejméně půl rok nežila),jsem ho rozhodila do všech schránek,vylepila ve výtahu a po chodbách,aby si to každý přečetl.Ne,vážně se za to nestydím.Knížky se mi pak po nějaké době vrátily.Máte také nějaké osobní historky?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.