| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pelíšku,no tak tě aspoň může těšit,jaký jsi na rozdíl ode mě charakter,ne?~:-D A jinak když mluvím o tom,jak nikdo neudělal nic co neměl,tak nemluvím o pomstě.Mluvím o tom,že mi tady na Rodině fakt nikdo nemůže vykládat,jak nikdy nezaparkoval tam kde nesměl,protože např,jinde nebylo místo,jak nekouří na dětském hřišti,jak nikdy nevysypal koš mimo popelnici,protože byla plná......takhle bych tady mohla vyjmenovat stovky případů kdy člověk někdy udělal něco,co jiní by neudělali.A teď to nemyslím tak,že tady všichni z Rodiny dělají všechno co jsem vyjmenovala,kdyby to tak někdo chtěl pochopit.Ale nepochybuji o tom,že se tady najdou ne desítky,ale stovky lidí,kteří někdy udělali NĚCO a jenom nemají sílu to tady přiznat,protože by neunesli,že jim je spíláno do bezcharakterních lumpů těmi,co oni nikdy nic.Pohádky o tom,jak je Rodina čistá a prostá všech špatností jsou fakt jen pohádky.Jak se lidé chovají vidím kolem sebe denně.Ano,dozajista nikdo z nich se nevyskytuje na Rodině.Tady totiž všichni,od prvního až do posledního člena,jsou všichni natolik uvědomělí,že sbírají každé hovínko po svém psovi,nehází odpaky na zem,ani vajgly ne,třídí odpad,v pubertě vždy pouštěli sednout starší,poctivě pomáhají všem matkám s kočeárkem do MHD a po schodech,nikdy nikde nepředbíhají,každému vždy pomůžou,nemluví sprostě,nebijí děti,nejsou alkoholici ani kuřáci,nikoho nepomlouvají,nejsou nevěrní,nejsou nevěrní se ženatýma,vdanýma,zadanýma,a jejich svatozář kolem hlavy se den ode dne zvětšuje.Tak se ptám,kde se vlastně berou ti lidi,kteří den co den dělají něco z toho,co jsem tady vyjmenovala?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.