| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jakejm bubákům? A o čem se teda bavíme?

Když Ti to nevadí, tak přece není žádnej problém. Já měla za to, že někomu to vadí z důvodů, který pro mě by třeba žádný důvody nebyly, ale pro něho jsou a platný.

Třeba sem před časem lidi psali, že nejsou schopni jíst na návštěvě. To je pro mě něco, o čem jsem slyšela poprvé, připadá mi to zvláštní, ale přece je u sebe doma nebudu schválně něčím cpát, když mi to řeknou. Taky se lidi bojej pavouků, já ho klidně vezmu do ruky, ale proč bych se jim kvůli tomu měla vysmívat?

Pro mě je to celý o nerespektování výslovný žádosti (kterou nemusím chápat, ale to s těma pavoukama třeba taky nechápu), snižování toho žadatele a jeho potřeb a představě, že jedině JÁ mám patent na pravdu a vylepšení jeho mizerného života (přičemž houby vím, jakej má život, a REÁLNĚ bych mu ho patrně mohla vylepšit docela snadno - že bych se mu třeba omluvila, případně kdyby na tom trval, tu fotku smazala, ale možná že by po nějakém náznaku z mé strany, že ho beru vážně, na tom ani netrval).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.